Silvestr Szabó - foto natura Silvestr Szabó - foto natura Silvestr Szabó - foto natura
přidat komentář
autor *
název *
e-mail
www
komentář *
* (do políčka opište kód z obrázku)

5.8.2008 8:27
Zdeněk Hromádko  e-mail: pinus@email.cz  web: http://www.naturefoto2000.com
Paráda
Parádní fotky!! zejména makra brouků!! Přeji dobré světlo a spoustu dalších úlovků!!! zdeněk
reagovat
16.5.2008 10:01
Alexandr Kolovratník  e-mail: kolovratnik@wosa.cz
PhotoServer
Ahoj, teď jsem se po 1/2 roce nestíhání v práci vrátil zpět na PhotoServer.eu a chvilku se tam rozhlížím a začal jsem postádat Tvoje úžasné fotky. Tak mi nedalo se zeptat, zda Tvoje neúčast na PhotoServeru je z důvodu rozladění se změnou osazenstva, protože mám pocit, že tam přibylo hodně braku a arogance a odešla kvalita. Na víc mám pocit, že fotka,kde není nějak zobrazena ženská nejlépe spoře oděna, tak většinu nových ani nezajímá. No jsem aspoň rád, že funguje Tvůj web, kde se můžu pokochat krásnými fotkami a tiše závidět, jak to někdo umí. Také zvažuji o vlastním webu, ale zatím nemá toliko fotek, které by stály za ukazování, takže se stále koukám a učím. Zkouším stále fotit, jenže zatím jen krajinu, protože na focení přírody, zatím nemám dobré vybavení(největší f=200) což je zatím málo. O delším ohnisku stále přemýšlím, ale nevím jaký bych si vůbec měl pořídit. Zatím ahoj Saša.
reagovat
16.5.2008 23:15
Silva
Re: PhotoServer
Ahoj Sašo pravdou je že mám teď opravdu frmol a PC zapínám jen abych vybral poštu a nebo když musím na něm zmáknout něco pracovně. Sedět u PC a hrát si s fotkama když už se konečně urvu a ještě když je takové počasí se mi opravdu nechce to nechávám na jindy . Neboj o to to bude bohatší. Nových ,,úlovků,, mám už spoustu ale navíc se překopává celý web tak že bude bude mít nový vzhled, spoustu jiných nových funkcí a mimo jiné najdeš na něm několik rad jak ,,na to,,co jak fotím .... a nebude chybět ani galerie hlasů zvířat kde by měly být zvuky všech evropských ptáků.Co se skla týče šel bych do pevné 400.Dík za návštěvu Ahoj Silva
reagovat
17.5.2008 16:27
Alexandr Kolovratník  e-mail: kolovratnik@wosa.cz
Re: Re: PhotoServer
Ahoj, jsem rád, že jseš v pohodě a už se těším na nové úlovky, buď tady nebo na photoserveru. Já zatím občas také něco vyfotím, ale zase nemám toho času tolik, abych se mohl zatím tomu věnovat intenzivněji. Hlavně zatím stále doplňuji výbavu a je to bohužel o penězích, takže letos jsem hodně zainvestoval do SW, koupil 1 objektiv 10-20 a blesk. No a stále řeším problém dlouhého skla, abych taky mohl zkunist něco z Tvé kuchyně, jenže za prvé nevím pořádně co, aby to nebyla nějaká šunka a na druhé straně, abych neplatil něco zbytečně drahého, co nevyužiji. No třeba se tady časem, taky něco dozvím. Měj se fajn a hlavně si užívej hezkého počasí. Saša.
reagovat
2.5.2008 21:56
Šmolík Zdeněk  web: http://www.photoeos.smolda.name
odkazy
Dobrý den, měl by jste zájem o vyměnění odkazů našich webů?
reagovat
4.5.2008 23:31
Silva
Re: odkazy
Děkuji za nabídku ale jak jsem nahlédl tak ten Váš odkaz nefunguje :-) tak zatím nevím
reagovat
5.5.2008 16:02
Silva
Re: Re: odkazy
promiňte ale nemůžu nechávat na svých stránkách odkaz na něco když zatím nevím co se pod URL adresou skrývá ale jinak si myslím že by to neměl být problém Silva
reagovat
30.4.2008 15:54
Petra Enenkelová  e-mail: cziki@centrum.cz
Fota:)
Fotky jsou úžasné.
reagovat
30.3.2008 11:43
Kamil KONEČNÝ  e-mail: xamil@seznam.cz  web: http://www.xamil.cz
Pochvala a malá poznámka
Ahoj. Tak jako ostatním se mi tvé fotky velmi líbí a některé jsou opravdu úžasné. Ale protože jsem člověk upřímný tak si neodpustím jednu poznámku. Překvapilo mě u fotografa tvého formátu, že jsi schopen na své vlastní stránky vystavit vedle úžasné fotografie i fotku dost nepovedenou nebo třeba jednoho ptáčka z několika skoro stejných pohledů. Popravdě jsem se musel podívat na PE jestli se fakt dívám na fotky toho samého SS jako znám odtamtud. Myslím, že promazání by tvému webu prospělo. Omlouvám se za upřímnost, ale tak to vidím :-) AHOJ a spoustu dalších pěkných fotografií. Kamil
reagovat
30.3.2008 19:43
Silva
Re: Pochvala a malá poznámka
Už déle na tom makám ,bude překopaný celý web tak že se to tady celé změní a protřídí .Ale je to žrout času a ten mi chybí,mám moc práce v zaměstnání a musel bych se nejspíš nechat naklónovat abych to všechno stíhal (rodina,práce,web,workshopy, focení,sport....) dělám to jako koníčka pro relax né že musím. Dělat to násilím by mě nebavilo prostě tehdy když se mi chce a je čas, raději fotím než sedím u PC to si nechávám když je venku škaredě.
reagovat
16.3.2008 12:25
Láďa Maj  e-mail: ladislavmaj@seznam.cz
Krása
Ahoj,je to nadhera koukat na ty fotky,užasna fantazie a hratky s prirodou. Preji hodne stesti. :)
reagovat
20.2.2008 7:15
janino  e-mail: ja.si@azet.sk
hmmm
cez ywonn som sa dostala k vašim fotkám...nedá sa tuším ani vypovedať, aké sú krásne...krásna práca...super janka zo SR :-)
reagovat
19.2.2008 9:41
Ladislav Pekárek  e-mail: fopex@email.cz  web: http://fopex.kek.cz
Nádhera
Náhoda pomohla k návštěvě těchto stránek. Je vidět, že fotografie je tvůj velký kůň. Perfektně zvládnuté řemeslo, fotografie krajin velmi působivé a emotivní. Jako Bohumíňákovi mi udělalo radost, když jsem zde objevil i pár kousků z Hraničních meandrů Odry. Výhrady mám pouze k designu stránek, zasloužil by sis něco profesionálnějšího - třeba jako má Marian Matta.
reagovat
19.2.2008 20:42
Silva
Re: Nádhera
Dík za návštěvu,na ,,novém kabátě,, stránek se už pracuje jen kdybych měl na to víc času
reagovat
16.2.2008 9:10
Robert  e-mail: rotterrobert@senam.cz
i já zde byl
Nazdar Silvo.Po odstranění trojského koně z mého noťase jsem jako první věc navštívil tvé stránky,dle vizitky kterou jsi mi dal při našem setkání v tescu.Vše vyjádři jedno slovo:NÁDHERA. Jen tak dál.Zdraví Robert.
reagovat
25.1.2008 11:31
Jiřina  e-mail: jirikovalovska@centrum.cz  web: http://www.jirikova.net/
Gratulace převeliká
Přišla jsem si nejen prohlédnout novinky, ale taky progratulovat k nádhernému umístění v soutěži NG !
reagovat
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 >

Veškerá práva vyhrazena, jakékoliv použití zde zveřejněných snímků podléhá písemnému souhlasu autora! Copyright © Silvestr Szabó 2005