Žluťásek Colias sp |
Apion frumentarium |
Babočka admirál (Vanessa atalanta) |
Babočka bíle C (Polygonia c-album) |
Babočka bodláková (Vanessa cardui, Linné 1758) |
Babočka kopřivová (Aglais urticae, Linné) |
Babočka osiková (Nymphalis antiopa) |
Babočka paví oko (Inachis io) |
Batolec červený (Apatura ilia f. clytie) |
Batolec červený (apatura ilia) |
Bělásek řepkový (Pieris napi) |
Bělásek řeřichový (Anthocharis cardamines Linnaeus, 1758) |
Bělokřídlec luční (Siona lineata) |
Bradavičník dvoujskvrnný (Malachius bipustulatus) |
Bruslařka obecná (Gerris lacustris) |
Bzučivka (Lucilia caesar -Calliphoridae) |
Bzučivka rudohlavá (Calliphora vomitoria) |
Cassida canaliculata |
Cikáda viničná (Tibicen haematodes) |
Cvrček banánový (Gryllus assimilis) |
Cvrček domácí (Acheta domestica) |
Dicronorhina derbyana ssp.conradsi |
Dlouháč kopřivový (Tanymecus palliatus) |
Dlouhozobka svízelová (Macroglossum stellatarum) |
Drvodělka fialová (Xylocopa violacea) |
Eupholus schoenherri Peliti |
Hnědásek kostkovaný (Melitaea cinxia) |
Hrabulka dvojbarevná (Tritomegas bicolor) |
Hrobařík obecný (Necrophorus vespillo /L./) |
Hrotař páskovaný (Mordella villosa) |
Hrotnokřídlec chmelový (Hepialus humuli) |
Chrobák lesní (Anoplotrupes stercorosus) |
Chroust (Anoxia orientalis) |
Chroust obecný (Melolontha melolontha) |
Chřestovníček (Crioceris duodecimpunctata ) mandelinkovití |
Chvostoskok (Orchesella flavescens) |
Chvostoskok (Tetrodontophora bielansensis) |
Jasoň červenooký (Parnassius apollo Linné, 1758) |
Jasoň dymnivkový (Parnassius mnemosyn) |
Jepice (Ephemeroptera) |
Jepice (Siphlonurus Lacastris) |
Klikoroh borový (Hylobius abietis) |
Klikoroh devětsilový (Liparus glabirostris) |
Klíněnka jírovcová (Cameraria ohridella Deschka et Dimic) |
Klopuška (Lygus pratensis) |
Klopuška červená (Lygus pratensis) |
Klopuška hnědožlutá (Leptopterna dolabrata) |
Klopuška hnědožlutá (Leptopterna dolobrata, Linné 1758) |
Kněžice - larva (Palomena sp.) |
Kněžice (Pentatoma rufipes) |
Kněžice ostrorohá (Picromerus bidens) |
Kněžice páskovaná (Graphosoma lineatum) |
Kněžice zelená (Palomena viridissima) |
Kněžovka (Acanthosomatidae) |
Kobylka (Leptophyes albovittata) |
Kobylka (Metrioptera roeselii) |
Kobylka (Tettigonia cantans) |
Kobylka hnědá (Decticus verrucivorus, Linné 1758) |
Kobylka křídlatá (Phaneroptera falcata) |
Kobylka obecná (Pholidoptera griseoaptera) |
Kobylka zelená (Tettigonia viridissima) |
Kobylka zpěvavá (Tettigonia cantans) |
Kodulka horská (Mutilla marginata) |
Kokon zlatohlávka (Dicronorhina micans) |
Komár (Culex sp.) |
Komár pisklavý (Culex pipien) |
Kovařík (Agriotes ustulatus) |
Kovařík (Athous zebei) |
Kovařík (Lycoreus corpulent) |
Kovařík krvavý (Ampedus sanguineus) |
Kovařík tmavý (Agriotes obscurus) |
Kovařík zelený (Ctenicera pectinicornis) |
Krasec |
Krasec (Agrilus sp.) |
Krasec (Buprestis novemmaculata) |
Krasec (Eurythyrea quercus) |
Krasec (Polybothr sumptuosa) |
Kroužilka (Empis tesselata) |
Krtonožka obecná (Gryllotalpa gryllotalpa L.) |
Křís (Centrotus cornutus) |
Křís sp. |
Kudlanka (Creobroter gemmatus) |
Kudlanka (Deroplatys dessicata) |
Kudlanka (Hierodula membranacea) |
Kudlanka (Hymenopus coronatus) |
Kudlanka (Idolomantis Diabolica) |
Kudlanka (Parasphendale agrigonia) |
Kudlanka (Phyllocrania paradoxa) |
Kudlanka (Popa spurca) |
Kudlanka (Sphodromantis lineola pinguis) |
Kudlanka (Taumantis sigiana) |
Kudlanka nábožná (Praying Mantis) |
Kudlanka Wahlbergova (Pseudocreobotra wahlbergii) |
Kuklice sp.(Salmacia ornata) |
Kuloštítník beraní (Clytus arietis) |
Leskňáček (Glischrochilus quadriguttatus) |
Listohlod (Phyllobius pomaceus) |
Listokaz zahradní (Phyllopertha horticola) |
Lišaj lipový (Mimas tiliae) |
Lišaj pryšcový (Hyles euphorbiae) |
Lišaj smrtihlav (Acherontia atropos) |
Lišaj svlačcový (Agrius convolvuli) |
Lišaj vrbkový (Deilephila elpenor), housenka |
Mandelinka barvoměnná (Chrysomela varians) |
Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata) |
Mandelinka topolová (Melasoma populi) |
Martináč hrušňový (Saturnia pyri) |
Masařka sp. |
Megasoma acteon |
Megasoma elephas |
Měkkokrovečník huňatý (Lagria hirta) |
modrásek jehlicový - Polyommatus icarus (sameček) |
Modrásek jehlicový (Polyommatus icarus) |
Modrásek obecný (Lycaeides idas) |
Modrásek podobný (Plebejus cf. argyrognomon) |
Modrásek tažný (Leptotes pirithous) |
Motýlice lesklá (Calopteryx splendens) |
Motýlice obecná (Caloperyx virgo) samice |
Motýlice obecná (Calopteryx virgo) samec |
Mravenec (Formica sanguinea) |
Mravenec (Formicoxenus nitidulus) |
Mravenec (Myrmica sp) |
Mravenec lesní (Formica rufa) |
Mšice sp |
Muchnice březnová (Bibio marci) |
Muchnice sp. |
Nosatec (Nedyus quadrimaculatus) |
Nosorožík ( Xylotrupes pubescens) |
Nosorožík (Dynastes granti) |
Nosorožík (Dynastes hercules lichyi) |
nosorožík (Dynastes hercules occidentalis) |
Nosorožík (Dynastes tityus) |
nosorožík (Chalcosoma Caucasus Malaysia) |
Nosorožík (Xylotrupes gideon beckeri) |
nosorožík (Xylotrupes gideon sp.) |
nosorožík (Xylotrupes pubescens) |
Nosorožík (Xylotrupes sp.) |
nosorožík Chalcosoma atlas (Linnaeus, 1758) |
Nosorožík kapucínek (Oryctes nasicornis) |
Obaleč jablečný (Cydia pomonella) |
Octomilka obecná (Drosophila melanogaster) |
Ohniváček černočárný (Lycaena dispar ) |
Ohniváček černokřídlý (Lycaena phlaeas, Linné 1761) |
Okáč bojínkový (Melanargia galathea) |
Okáč kluběnkový (Erebia aethiops) |
Okáč luční (Maniola jurtina) |
Okáč ovsový (Minois dryas-Scopoli, 1763) |
Okáč poháňkový (Coenonympha pamphilus -Linnaeus, 1758) |
Okáč prosíčkový (Aphantopus hyperantus) |
Ostnohřbetka ovocná (Stictocephala bisonia) |
Ostruháček ostružinový (Callophrys rubi) |
Otakárek fenyklový (Papilio machaon Linné 1758) |
Otakárek ovocný (Iphiclides podalirius) |
otevřený kokon zlatohlávka Dicronorhina micans |
Ovád hovězí (Tabanus bovinus L.) |
Oxysternon conspicillatium |
Páchník hnědý(Osmoderma eremita) |
Páteříček obecný (Cantharis rustica) |
Páteříček žlutý (Rhagonycha fulva) |
Pěnodějka červená (Cercopis vulnerata) |
Perleťovc fialkový (Boloria euphrosyne) |
perleťovec prostřední (Argynnis ediappe) |
Perleťovec stříbropásek (Argynnis paphia Linnaeus, 1758) |
Pestrokrovečník včelový (Trichodes apiarius) |
Pestřenka sp. |
Pestřenka (Episyrphus balteatus) |
Pestřenka (Syrphidae) |
Pestřenka pruhovaná (Episyrphus balteatus) |
Phyllium giganteum, Phyllium bioculatum |
Platycis minutus |
Ploskoroh pestrý (Libelloides macaronius) |
Pošvatka sp. |
Přástevník medvědí (Arctia caja) |
Přástevník špenátový (Arctia villica) |
Rákosníček (Donacia clavipes) |
Rákosníček (Donacia vulgaris) |
Rákosníček obecný (Donacia semicuprea) |
Roháč (Hexarthrius parryi paradoxus) |
Roháč (Lamprima adolphinae samec) |
Roháč (Phalacrognathus mulleri) |
Roháč (Prosopocoilus astacoides) |
roháč (Prosopocoilus fruhstorferi) samec |
roháč (Prosopocoilus giraffa) |
roháč (Rhaetulus crenatus) |
Roháč obecný (Lucanus cervus) |
Roupec (Diptera) |
Roupec sp. |
Ruměnice pospolná (Pyrrhocoris apterus /L./) |
Ruměnice pospolná (Pyrrhocoris apterus) |
Rybenka domácí (Lepisma saccharina) |
Saranče (Euthystira brachyptera) |
Saranče (Chorthippus biguttulus) |
Saranče (Platycleis albopunctata) |
Saranče (Sphingonotus crevellarii) |
Saranče (Tropidacris collaris) |
Saranče egyptská (Anacridium aegyptium) |
Saranče hnědé(Chorthippus brunneus) |
Saranče měnlivá (Glyptobothrus biguttulus) |
Saranče modrokřídlá (Oedipoda caerulescens) |
Saranče obecná (Chorthippus parallelus) |
Saranče stěhovavá (Locusta migratoria) |
Saranče uherská (Acrida ungarica) |
Slunéčko (Harmonia axyridis) |
Slunéčko čtrnáctitečné (Propylea quatuordecimpunctata) |
Slunéčko sedmitečné (Coccinella septempunctata) |
Slunéčko skvrnité (Psyllobora vigintiduopunctata) |
Slunéčko velké (Anatis ocellata, Linné 1758) |
Slunilka (Muscidae Phaonia sp.) |
Slunilka (Phaonia sp.) |
Slunilka Phaonia rufiventris (Muscidae) |
Soumračník čárečkovaný (Thymelicus lineola) |
Soumračník jahodníkový (Pyrgus malvae) |
Soumračník jitrocelový (Carterocephalus palaemon) |
Srpice obecná (Panorpa communis) |
Sršeň obecná (Vespa crabro) |
Stehenáč (Chrysanthia viridissima) |
Stenurella bifasciata |
Stínka obecná (Porcellio scaber) |
Stínovka Zelenavá (Cicadela viridis) |
Strašilka (Eurycantha calcarata) |
Strašilka (Extatosoma tiaratum) |
Strašilka (Neohirasea maerens) |
Svižník lesní (Cicindela sylvatica) |
Svižník písečný (Cicindela hybrida) |
Šidélko brvonohé (Platycnemis pennipes) |
Šídélko páskované (Coenagrion puella) |
Šídélko ruměnné (Pyrrhosoma nymphula) |
Šidélko větší (Ischnura elegans) |
Šidélko znamenané (Erythromma viridulum) |
Šídlatka hnědá (Sympecma fusca) |
Šídlo královské (Anax imperator) |
Škvor obecný (Forficula auricularia L) |
Štětconoš ořechový (Calliteara pudibunda) |
Šťetconoš trnkový (Orgyia antiqua-Linnaeus, 1758) |
Štětconoš trnkový (Orgyia antiqua), housenka |
Šváb (Gromphadorhina laevigata) |
Šváb (Princisia vanwaerebecki) |
Šváb (Therea olegrandjeani) |
Šváb (Therea petiveriana) |
Šváb Harlekýn (Neostylopyga rhombifolia) |
Šváb šedý (Nauphoeta cinerea) |
Tesařík (Anoplophora sp) |
Tesařík (Chlorophorus varius) |
Tesařík (Lamia textor) |
Tesařík (Morimus funereus) |
Tesařík (Rhagium inquisitor) |
Tesařík černošpičký (Stenurella melanura) |
Tesařík krovový (Hylotrupes bajulus) |
Tesařík obecný (Leptura rubra) |
Tesařík obrovský (Cerambyx cerdo Linné, 1758) |
Tesařík ozbrojený (Leptura maculata) |
Tesařík úzkoštítý (Agapanthia Villosoviridescens) |
Tetrodontophora bielansensis |
Tiplice (Nephrotoma sp.) |
Tmavoskvrnáč vřesový (Ematurga atomaria) |
Vážka černořitná (Orthetrum cancellatum) samec |
Vážka černořitná (Orthetrum cancellatum) samice |
Vážka ploská (libellula depressa) - samička |
Vážka ploská (Libellula depressa) samec |
Vážka podhorní (Sympetrum pedemontanum) |
Včela medonosná (Apis mellifica) |
Větevníček bělavý (Anthribus albinus) |
Vláhomilka sp. |
Vodoměrka štíhlá (Hydrometra stagnorum) |
Vosa obecná (Vespula vulgaris, Linné 1758) |
Vroubenka nohatá (Alydus calcaratus) |
Vroubenka smrdutá (Coreus marginatus) |
Vroubenkovka luční (Myrmus miriformis) |
Vřetenuška kozincová (Zygaena loti) |
Vřetenuška obecná (Zygaena filipendulae) |
Výkalnice hnojí (Scatophaga stercoraria) |
Zákeřnice (Platymeris rhadamanthus) |
Zákeřnice (Platymeris sp.Mombo) |
Zákeřnice červená (Rhinocoris iracundus) |
zatím jsem neprovedl determinaci druhu |
Zdobenec skvrnitý (Trichius fasciatus L.) |
Zlatěnka (Pseudomalus triangulifer) |
Zlatohlávek (Eudicella gralli allaeri) |
Zlatohlávek (Dicronorhina derbyana layardi) |
Zlatohlávek (Dicronorhina micans) |
Zlatohlávek (Dicronorhina oberthueri) |
Zlatohlávek (Dicronorrhina cavifrons) |
Zlatohlávek (Ecoptocnemis semiviridis) |
Zlatohlávek (Ega) |
Zlatohlávek (Eucetonia pilifera) |
Zlatohlávek (Eudicella aethiopica) |
Zlatohlávek (Eudicella colmanti) |
Zlatohlávek (Eudicella trilineata) |
Zlatohlávek (Eudicella umbrovittata) |
Zlatohlávek (Cheirolasia burkei) |
Zlatohlávek (Chelorrhina savagei) |
Zlatohlávek (Chlorocala Smaragdesthes africana ssp.oertzen) |
Zlatohlávek (Mecynorhina ugadensis) |
Zlatohlávek (Megalorrhina harrisi) |
Zlatohlávek (Oxythyrea funesta) |
Zlatohlávek (Pachnoda marginata aurantia) |
Zlatohlávek (Pachnoda marginata ssp.marginata) |
Zlatohlávek (Pachnoda marginata ssp.peregrina) |
zlatohlávek (Pachnoda thoracica) |
Zlatohlávek (Smaragdesthes africana smaragdina) |
Zlatohlávek (Stephanorrhina adelpha) |
Zlatohlávek (Stephanorrhina guttata) |
Zlatohlávek (Stephanorrhina princeps bamptoni) |
Zlatohlávek (Tropinota hirta) |
Zlatohlávek goliáš (Goliathus goliathus from Uganda) |
Zlatohlávek hladký (Potosia cuprea) |
Zlatohlávek rod Pachnoda |
Zlatohlávek skvostný (Potosia aeruginosa) |
Zlatohlávek skvrnitý (Oxythyrea funesta) |
Zlatohlávek zlatý (Cetonia aurata) |
Zlatoočka obecná (Chrysopa carnea) |
Zlatoočka obecná (Chrysoperla carnea) |
Zrnokaz (Callosobruchus maculatus) |
|
|